Warsztaty

Warsztaty Stroików Świątecznych


Dnia 9.12.2022 w piątkowy wieczór nasze Stowarzyszenie zorganizowało dla mieszkańców warsztaty.
Poprowadziła je pani Waleria z Ukrainy florystka która mieszka w Woli od kilku lat. Milo i profesjonalne przekazała wiedze jak wykonać ozdoby świąteczne. Serdecznie Pani dziękujemy Pani Walerio, że zgodziła się Pani na poprowadzenie warsztatów i przekazanie kawałka swojej wiedzy innym. Opowiedziała również o zwyczajach które panują w tym okresie na Ukrainie. Dzięki Pani wiele domów na okres świąt mogło udekorować stoły własnoręcznie zrobionymi ozdobami. Dziękujemy również za ciekawe przedstawienie zwyczajów bożonarodzeniowych naszych wschodnich sąsiadów. Z każda przekazaną informacją i zdobytą wiedzą staramy się sobie coraz bliżsi.
Chętnych uczestników jak widać na załączonych zdjęciach nie brakowało. Każdy jak już zostało to wspomniane był pod wrażeniem. Każdej przybyłej osobie z osobna dziękujemy! Bez was nie byłoby warsztatów 🙂
To był bardzo ciekawy, pozytywny, radosny i twórczy wieczór…
Z tej racji właśnie, że same warsztaty przyniosły bardzo duże zainteresowanie oraz pozytywny odbiór Stowarzyszenie już planuje zorganizować powtórkę takiego wydarzenia za rok. Czy dopiszecie Państwo wysoką frekwencją?
Dziękujemy również osobom, które zaangażowały się w samą organizację tego wydarzenia, czyli ułożenie i przygotowanie stolików, gałązek jodełek i różnego rodzaju ozdób. Tymi osobami byli Państwo Grażyna i Marian Kucik, Iwona i Wojtek Daniel, Ewa Pozorska, Bogusław Marek.
Po warsztatach również nie zabrakło atrakcji. Odbyła się wigilia dla członków Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu. Dziękujemy Pani Joli Dziuba za smaczny catering i oprawę naszej wigilii, a Pani Gosi Kluska za wsparcie i pomoc w zaopatrzeniu. Członkowie Stowarzyszenia zasiadjąc przy wspólnym stole zakończyli rok 2022 z miłym akcentem, składając sobie życzenia i kolędując.

Dodaj komentarz