Bez kategorii / Wycieczki

25 X 19 górska wycieczka SMDC

25 października w godzinach wieczornych chętni ze Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu oraz sympatycy mieli możliwość wyjazdu do Białki Tatrzańskiej. Coroczna tradycja jesiennego wypadu w polskie góry.

Pierwszego dnia po przyjeździe i zakwaterowaniu uczestnicy wycieczki poszli na długi spacer. Po powrocie i kolacji mieli krótkie, ale jakże ciekawe szkolenie dotyczące nowych przepisów RODO i pozyskiwania projektów. Były snute również plany dotyczące pracy w kolejnym roku kalendarzowym. Było to połączenie wiedzy praktycznej z miłą atmosfer! 😊

Wczesnym rankiem w sobotę wycieczkowicze podzielili się na dwie grupy. Pierwsza grupa udała się do Morskiego Oka. Druga nad Czarny Staw i górę Karb, wracając przez Halę Gąsienicową dotarli aż do Murowańca.

Zmęczeni wycieczkowicze, po kolacji skorzystali z bliskości ciepłych źródeł gdzie po krótkim relaksie postanowili wrócić na nocleg. Tam gospodyni miała niespodziankę w postaci ogniska i pieczonych kiełbasek. Zrelaksowani, pełni nowych pomysłów uczestnicy udali się na zasłużony odpoczynek.

W niedzielę niestety była pora wracać do domu do codziennych obowiązków. Jak ten czas szybko minął.

 

        

Dodaj komentarz