Artykuły / Grupa Teatralna "Improwizacja" / Informacje

Grupa teatralna „Improwizacja”

Skupiająca trzy pokolenia grupa osób o zainteresowaniach aktorskich połączyła swoje siły i utworzyła teatr o nazwie „Improwizacja”. Pomysłodawcą była Bogumiła Maślanka. Grupa działa pod patronatem Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu w Woli Radziszowskiej. Od chwili powstania tj. 6 kwietnia 2018 r. Grupa przygotowała i wystawiła z dużym powodzeniem dwa przedstawienia; bajkę dla dzieci „Kopciuszek” oraz komedię „Mąż zmarł ale już mu lepiej”. W przygotowaniu są „Wigilijne tradycje” na spotkanie opłatkowe Kół Gospodyń Wiejskich i wyjazdy z przedstawieniem do Leńcz oraz Krakowa. Pomimo krótkiej działalności Grupa z prywatnych środków członków i własną pracą zgromadziła duże zaplecze kostiumowe i scenograficzne.

Członkowie Improwizacji spotykają się w sali teatralnej dolnego kościoła w piątki o godzinie 17.30. i zapraszają chętnych do współpracy.

Bogumiła Maślanka

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich Państwo do obejrzenia przedstawienia „Mąż zmarł ale już mu lepiej” 25 listopada 2018 roku o godz. 17:00 w sali teatralnej  dolnego kościoła.

Dodaj komentarz