Informacje

Światłowód nareszcie w Woli Radziszowskiej!

WadowiceNET informuje, że uzyskała pozytywne warunki do budowy sieci światłowodowej na terenie miejscowości Wola Radziszowska. Obecnie trwają prace informacyjne i przygotowawcze związane z rozpoczęciem budowy sieci szerokopasmowego światłowodowego Internetu. Zgodnie z przekazaną informacją na zebraniu Rady Sołeckiej w dniu 11 października br. WadowiceNET planuje rozpoczęcie podpinania pierwszych zainteresowanych klientów do swojej sieci początkiem grudnia 2017 roku. Budowa sieci wiąże się z podwieszaniem na słupach energetycznych i telekomunikacyjnych nowoczesnego kabla światłowodowego wg. określonych warunków. Przedmiotowa realizacji budowy infrastruktury umożliwi podpięcie mieszkańców bezpośrednio do szerokopasmowego Internetu światłowodowego, dzięki któremu będzie możliwość skorzystania z szybkiego nielimitowanego Internetu do 300 Mbits/s, telefonu oraz nowoczesnej telewizji cyfrowej, bez wymagania posiadania anten i szukania zasięgu.

WadowiceNET w przeciwieństwie do innych firm na rynku nie pobiera żadnych kwot z tytułu aktywacji usługi, tj. instalacja w domu klienta wynosi jedyne 1 zł.

Dodatkowo każdy klient przed podpisaniem umowy może skorzystać z 14 dniowego okresu próbnego, gdzie będzie mógł faktycznie sprawdzić, jakość oferowanych przez WadowiceNET usług. „U nas nie kupuje się kota w worku”

Obecne stawki abonamentowe za nielimitowane łącza internetowe to:

  • 40zł za 20 Mbit/s
  • 50zł za 60 Mbit/s
  • 59zł za 100 Mbit/s
  • 89zł za 300 Mbit/s

Dodatkowo z chwilą uruchomienia przyłączy światłowodowych dla pierwszych klientów z Woli Radziszowskiej przygotujemy specjalną promocję.

WadowiceNET informuje, że w związku z wejściem jej na teren miejscowości Wola Radziszowska mieszkańcy mogą być nakłaniani do przedłużania umów z dotychczasowymi operatorami telekomunikacyjnymi, co uniemożliwi im w niedługiej przyszłości skorzystanie z nowej, jakości usług dotychczas zarezerwowanych dla dużych miejscowości miejskich.

Informacja o naszej ofercie można przeczytać na stronie www.wadowicenet.pl lub na naszym profilu fb: WadowiceNET Twoja sieć

Dodaj komentarz