Wydarzenia

I kwesta publiczna Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu

Stowarzyszenie Miłośników Doliny Cedronu przy wsparciu Parafii Wola Radziszowska, Rady Sołeckiej i Sołtysa wsi Wola Radziszowska, PKS Cedronka oraz OSP Wola Radziszowska zorganizowało i przeprowadziło I kwestę publiczną pod hasłem „Ocalić od zapomnienia i zniszczenia cmentarz cholerny”. Członkowie Stowarzyszenia kwestowali 1 listopada 2011 w godzinach od 9:00 do 17:00 przy wejściu na cmentarz komunalny w Woli Radziszowskiej.

W wyniku kwesty zebrano środki pieniężne w kwocie: 3073,35zł i 0,70 EUR. Pieniądze w całości będą przeznaczone na renowację pomnika na cmentarzu oraz ufundowanie tablicy z nazwiskami zmarłych na cholerę mieszkańców Woli Radziszowskiej.

Stowarzyszenie Miłośników Doliny Cedronu jako organizator składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za zrozumienie i hojność. Dziękujemy za datki pieniężne, ale także miłe słowa wsparcia i uznania dla naszych działań, które postanowiliśmy kontynuować w następnym roku. Dziękujemy także wszystkim tym, dzięki którym udało nam się zorganizować kwestę.

Halina Buchowska

Sprawozdanie kwesta 2011

Dodaj komentarz