Spotkanie

Spotkanie Noworoczne Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu

31 stycznia 2010 roku w Sali Domu Ludowego w Woli Radziszowskiej odbyło się spotkanie noworoczne naszego Stowarzyszenia, na które zaprosiliśmy nie tylko Członków ale wszystkich zainteresowanych naszymi działaniami i tych którzy nie są jeszcze do końca przekonani czy do nas dołączyć. …..

W miłej atmosferze oraz przy aromatycznej kawie i ciasteczku serwowanym przez nasze nie zastąpione Panie ze Stowarzyszenia, zebrani mogli obejrzeć prezentację z kalendarium działań zrealizowanych w 2009 roku oraz zapoznać się z planami związanymi z nadchodzącym nowym rokiem.

Za nami I rok działalności. Warto więc poddać go wnikliwej ocenie przed zaplanowaniem nowych kierunków pracy.

W trakcie spotkania miało miejsce także posumowanie konkursu fotograficznego oraz wręczenie nagród dla uczestników. Wszyscy obecni mogli podziwiać galerie pokonkursową pt: „Spacer jesienny w Dolinie Cedronu”.

W drugiej części spotkania obejrzeliśmy spektakl teatralny w wykonaniu Zespołu Teatru ‚Maska’, z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie pt. „Sekstet dla dwojga” wg Pawła Mossakowskiego. Aktorzy jak zwykle nie zawiedli i rozbawili publiczność do łez.

Mamy nadziej, że takie imprezy wpiszą się na stałe w porządek spotkań naszego Stowarzyszenia dlatego już dzisiaj zapraszamy na następne spotkanie.

Halina Buchowska

Dodaj komentarz